Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Szaleństwo Golluma na nowym trailerze Lord of the Rings: Gollum

Dwie osobowości - dwa podejścia do rozgrywki.

Studio Daedalic Entertainment przestawiło nowy zwiastun nadchodzącego Lord of the Rings: Gollum. Widzimy tytułowego bohatera zmagającego się z orkami oraz własnym szaleństwem.

Deweloperzy już wcześniej zapowiadali, że postępujące rozwarstwienie jaźni protagonisty jest istotnym elementem narracyjnym. Teraz widzimy, jak wpłynie na rozgrywkę - dwie osobowości Sméagola zastanawiają się nad atakiem bądź ucieczką po przypadkowym zaalarmowaniu orków.

Trailer prezentuje też wykorzystanie elementów otoczenia do cichej eliminacji wrogów. W tym przypadku Gollum wykorzystał zbiornik roztopionego metalu do pozbycia się szukających go strażników.

Lord of the Rings: Gollum zadebiutuje w przyszłym roku na PC i konsolach. Poznamy nową historię, rozgrywającą się pomiędzy wydarzeniami z „Hobbita” i „Władcy Pierścieni”. Gra powstaje we współpracy z Middle-earth Enterprises i opiera się na oryginalnych powieściach, a nie filmach w reżyserii Petera Jacksona.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze