Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Symulator Gabe'a Newella pozwoli opublikować Half-Life 3

Co może mieć tragiczne skutki.

Jeszcze dzisiaj wieczorem w programie Early Access na Steamie zadebiutuje produkcja o wiele mówiącej nazwie Gabe Newell Simulator.

Jak żywy

Jako szef Valve będziemy musieli odpierać ataki konkurencyjnych korporacji, które są przerażone perspektywą premiery Half-Life 3 i - co za tym idzie - rychłego bankructwa.

„Możemy wcielić się w Gabena i pomóc mu w bitwie z innymi firmami, a także podjąć decyzję o wydaniu lub wstrzymaniu Half-Life 3, co może mieć drastyczne konsekwencje dla całego wszechświata!” - czytamy w opisie tej realistycznej produkcji.

„Zwiedzimy różne pokoje i korytarze w siedzibie Valve Corporation (wiele inspirowanych tymi prawdziwymi), sekretne laboratorium oraz... ich stację kosmiczną!”

Gabe Newell Simulator to dzieło Antonio „Exinot” Renny z Włoch. Całość można zobaczyć w materiale poniżej - tylko dla osób o mocnych nerwach.

Produkcja dostała się na Steam przez głosowanie w programie Greenlight, więc musiała zdobyć wymagane zainteresowanie graczy. „Nie martwcie się. Mam pisemne pozwolenie od Gabe'a Newella, inaczej nie mógłbym tego opublikować” - zapewnia autor.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze