Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Symulator drwala Professional Lumberjack ukaże się w listopadzie

Na PC i konsolach.

Tego terminu nie można przegapić. Symulator drwala - Professional Lumberjack 2016 - otrzymał oficjalną datę premiery - 13 listopada.

Tego dnia produkcja trafi na PC, PlayStation 3, PS4 i Xbox One. W planach jest jeszcze konwersja na Wii U, ale ta ukaże się w późniejszym terminie.

Na 30 października na tych samych platformach zaplanowano także debiut produkcji dla fanów rolnictwa - Professional Farmer 2016. Nie mylić z popularną serią Farming Simulator.

W Professional Lumberjack wcielimy się w profesjonalnego drwala, a naszym celem będą bezbronne drzewa. Skorzystamy nie tylko z klasycznej piły motorowej, ale także z szeregu pojazdów przystosowanych do wycinki, a także quadów.

Za prace odpowiada niemieckie studio UIG, które przygotowało poprzednie odsłony cyklu, jeszcze pod nazwą Woodcutter Simulator.

Nudzisz się? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze