Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sympatyczne Grow Up od Ubisoftu zadebiutuje 16 sierpnia

Premiera na PC, PS4 i Xbox One.

Sympatyczny robot BUD powróci 16 lipca na PC, PlayStation 4 i Xbox One, eksplorując tym razem nie jedną planetę, ale większy wycinek kosmosu. Premiera Grow Up już 16 sierpnia.

Celem będzie znalezienie części zagubionego statku kosmicznego - MOM. W przygodzie pomoże nam latający towarzysz POD, a także urządzenie Floradex 3000, umożliwiające klonowanie roślin znalezionych na 24. różnorodnych planetach.

Można zakładać, że bazowa rozgrywka nie zmieni się zbytnio w stosunku do pierwowzoru, czyli wydanego w lutym 2014 roku Grow Home.

Kluczowa jest wspinaczka, ale utrudnieniem jest fakt, że każdą ręką robota kierujemy osobno - najwygodniej przy użyciu kontrolera. Chwytamy lewą ręką i przytrzymujemy trigger. Następnie nieco wyżej chwytamy się prawą ręką, puszczamy lewą, podciągamy, chwytamy ponownie - i tak do skutku.

Pierwszy projekt powstał jako eksperyment związany z proceduralnie generowanymi animacjami. Jak widać, sprzedał się na tyle dobrze, by zasłużyć na kontynuację, którą zapowiedziano na targach E3 w tym roku.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze