Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sylvester Stallone wystąpi w reality show. Z całą swoją rodziną

Zajrzymy do domu aktora.

Popularny aktor Sylvester Stallone wraz z całą rodziną wystąpią w reality show „The Family Stallone”. Ośmioodcinkowy program zajrzy do życia prywatnego gwiazdy i wiosną pojawi się na platformie Paramount+.

„Po tym, jak zagrał kilka z najbardziej legendarnych postaci w historii kina, Sylvester Stallone jest gotowy pokazać kamerom to, co uważa za swoją życiową rolę: rolę taty” - czytamy w opisie produkcji opublikowanym na stronie Variety. „Nowy serial, w którym wystąpią trzy córki Stallone'a, jego żona i on sam, oferuje nam miejsce przy stole jednej z najbardziej sławnych rodzin Hollywood”.

Paramount opublikowało krótką zapowiedź „The Family Stallone”

Dzięki „The Family Stallone” poznamy bliżej historię Flavin - żony Stallone’a - oraz działalność córek artysty. Zaznaczmy, że Sophia i Sistine prowadzą wspólny podcast „Unwaxed”, w którym dzielą się swoim życiem, a Scarlet stawia pierwsze kroki w branży rozrywkowej jako aktorka.

Sylvester Stallone jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w historii kina. Występuje na ekranie od ponad pięćdziesięciu lat, a największą sławę przyniosły mu między innymi role Rocky’ego i Johna Rambo. Co ciekawe, artysta otrzymał wiele statuetek Złotych Malin, czyli tak zwanych „antyoscarów, za występy na przykład w takich filmach jak „Stój, bo mamuśka strzela”, „Cobra”, „Osadzony”, a nawet za drugą i trzecią część „Rambo”.

O autorze
Komentarze