Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Syberia 3 z wersją kolekcjonerską

W zestawie figurka Kate, komiks i inne bonusy.

Polski dystrybutor przygodówki Syberia 3 ujawnił zawartość edycji kolekcjonerskiej, debiutującej 1 grudnia na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

W zestawie znajdziemy kopię gry, figurkę głównej bohaterki - Kate Walker - dwie litografie na papierze czerpanym, dwie poprzednie odsłony serii (tylko na PC) oraz 20-stronicowy komiks.

Do tego plakat, 60-stronicowy artbook z grafikami koncepcyjnymi, a także oficjalna ścieżka dźwiękowa, do pobrania w wersji cyfrowej. Całość w stylowym opakowaniu.

Cenę ustalono na 399,99 zł w przypadku PC oraz 499,99 zł dla PlayStation 4 i Xbox One.

Sugerowana cena detaliczna edycji standardowej to 159,99 zł (PC) i 219,99 zł (konsole).

Syberia 3 będzie kontynuowała tradycję poprzednich odsłon serii, otrzymując pełny dubbing. Nie podano obecnie, czy ponownie zaangażowana zostanie Brygida Turowska, podkładająca głos pod Kate Walker w dwóch ostatnich częściach.

Możliwe, że prawniczka będzie jedyną powracającą postacią. Fabuła rozpoczyna się bowiem po wydarzeniach z Syberii 2, a twórcy zapewniają, że wkroczenie do akcji bez znajomości wydarzeń z ze starszych gier nie będzie problemem.

Bohaterka zostaje cudownie uratowana przez nomadów z ludu Youkol. Walker musi nauczyć się wiele na temat ich kultury, żyjąc z tubylcami w obozie, by samemu odwdzięczyć się nowym znajomym w walce ze wspólnym wrogiem.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze