Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Świeże spojrzenie na Assassin’s Creed Valhalla. Forgotten Saga ma datę premiery

Rozbudowany dodatek.

Ubisoft poinformował, że rozszerzenie Forgotten Saga do Assassin’s Creed Valhalla ukaże się już za kilka dni, 2 sierpnia. Dodatek powinien przemówić nawet do weteranów produkcji, gruntownie odświeżając rozgrywkę.

Darmowe DLC wprowadza bowiem tryb z elementami gatunku roguelike. Po każdym zgonie gracz musi zacząć przygodę od początku, ale zachowuje zdobyte wcześniej zdolności, ulepszenia i zbroję. Inaczej jest z bronią, generowaną losowo na starcie podejścia. Co więcej, postać może przenosić tylko jeden oręż jednocześnie.

Akcję osadzono w krainie Nilfheim, podzielonej na cztery większe regiony. W trakcie zabawy staniemy przed wyborem ścieżki, ale zabraknie opcji powrotu do wcześniejszych obszarów, co zablokuje drogę do innych przejść i sekretów, premiując wielokrotne przechodzenie dodatku.

Jak podano na Twitterze, jednocześnie - także 2 sierpnia - otrzymamy aktualizację 1.6.0 oraz powrót festiwalu Sigrblot. To ostatnie oznacza specjalne dekoracje i atrakcje w Kruczej Przystani, w tym zbieranie surowców i zadania poboczne do wykonania.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze