Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Survival horror The Other 99 opóźniony do 25 sierpnia

W Early Access.

Wczesna wersja gry survival horror The Other 99 ukaże się w programie Early Access na Steamie dopiero 25 sierpnia - poinformowali twórcy ze studia Burning Arrow.

Dotychczas debiut planowano na 11 lipca. W planach na dalszą przyszłość są także konwersje na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Dodatkowy czas ma pomóc „jeszcze lepiej” dopracować wersję zmierzającą do programu Early Access - wynika z komunikatu opublikowanego przez wydawcę, firmę Deck13.

Akcja The Other 99 ma przetestować nasze człowieczeństwo, zmuszając prowadzoną postać do walki o jedzenie, wodę i bronie na tajemniczej wyspie. Twórcy szykują też przeróżne sekrety do odkrycia czy system rzemiosła.

Bohater obudzi się niespodziewanie na nieznanym terenie, a jedynym wyjściem z sytuacji jest wyeliminowanie pozostałych 99 postaci. Każda z nich ma być unikatowa, z własną opowieścią i charakterystyką.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze