Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Supernova - zapowiedziano grę MOBA w świecie science-fiction

Premiera w tym roku.

Kolejni wydawcy starają się zdobyć część ogromnego rynku sieciowych produkcji MOBA. Segment ten jest zdominowany przez League of Legends i Dota 2, ale jeszcze w tym roku swoich sił spróbuje Bandai Namco - za sprawą Supernova.

Bumblebee?

Zgodnie ze standardami gatunku, produkcja będzie rozprowadzana za darmo, a pojedynki stoczą dwa pięcioosobowe zespoły: na mapach podzielonych na trzy linie, z automatycznie atakującymi „minionami”.

Innowacją w Supernova jest wprowadzenie większej liczby elementów znanych z gier strategicznych. Dowódcy będą mogli dostosować fale minionów atakujących przeciwnika.

Poza dbaniem o umiejętności i punkty doświadczenia własnego herosa rozwiniemy także drzewko technologiczne i system produkcji jednostek. Za każdym razem, gdy awansujemy na kolejny poziom doświadczenia, pozyskamy też punkty rozwoju dla naszych podopiecznych.

Jeśli mowa o warstwie fabularnej, to akcja w Supernova rozgrywa się w świecie science-fiction, gdzie walki toczą dwie frakcje - ludzie i cyborgi.

Serwis PC Gamer zauważa, że nie zabraknie transakcji cyfrowych, z dodatkami kosmetycznymi i innymi bonusami do kupienia.

Prace nad produkcją trwają podobno już od trzech lat. Na oficjalnej stronie można zapisywać się do testów alpha, a pełna wersja powinna zadebiutować w tym roku, tylko na PC.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze