Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Summer Game Fest bez wielkich zapowiedzi. Organizator tonuje oczekiwania

„To nie jest Game Awards”.

Popularny Geoff Keighley zaapelował, by gracze oglądający w czwartek Summer Game Fest nie spodziewali się wielkich zapowiedzi. Konferencja skupi się bowiem na znanych już tytułach.

Prezenter rozmawiał o imprezie w weekend, podczas sesji Twitter Spaces. Jak zapewnił, jest „bardzo podekscytowany”, lecz w obliczu „szalonych” spekulacji w sieci precyzuje, by nie oczekiwać „megatonowych szoków”, bo te zarezerwowane są dla The Game Awards pod koniec roku.

- To dla mnie ekscytujący weekend, ponieważ w końcu zobaczymy rzeczy, o których rozmawialiśmy od miesięcy - mówił. Potwierdził, że na konferencji pojawi się rozgrywka z The Callisto Protocol, a także pierwszy poziom Call of Duty Modern Warfare 2.

Do tego wieści związane z Gotham Knights oraz ujęcia z platformowego Cuphead: The Delicious Last Course, debiutującego jeszcze w tym miesiącu. Pojawi się nawet Dwayne „The Rock” Johnson, zapewne w związku z obecnością aktora w Fortnite. Całość ma potrwać około dwóch i pół godziny - dodał Keighley.

- Mamy kilka ogłoszeń i niespodzianek, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem. Ale na pewno będzie to pokaz koncentrujący się głównie na rzeczach, które zostały już ogłoszone.

- Robimy więc sporo fajnych rzeczy, ale z pewnością tonujcie oczekiwania, jeśli chodzi o megatonowe zaskoczenia. To nie jest The Game Awards - wyjaśnił. Jak dodał, wcale nie musi to być jednak coś negatywnego. Jako przykład podał nowy trailer Elden Ring z ubiegłego roku, który nadal wywołał mnóstwo pozytywnych reakcji.

Konferencja Summer Game Fest odbędzie się w czwartek, 9 czerwca. Start o godzinie 20:00.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze