Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Subskrypcja PlayStation Now debiutuje w USA - 100 gier za 20 dol. miesięcznie

Sto tytułów z PS3, do włączenia na PS4.

Subskrypcja PlayStation Now, umożliwiająca wypożyczanie cyfrowych wersji gier z PlayStation 3 i uruchamianie ich na PS4, zadebiutuje 13 stycznia w Stanach Zjednoczonych.

Oferta dostępna jest obecnie tylko na PlayStation 4, ale liczba wspieranych urządzeń wzrośnie w przyszłości, rozszerzona między innymi o telewizory Smart, PS Vita czy smartfony Xperia. W planach jest także dodanie większej liczby gier, z różnych konsol.

Cenę ustalono na 20 dolarów (ok. 72 zł) miesięcznie lub 45 dol. (ok. 162 zł) za kwartał. Samo PlayStation Now działa już od jakiegoś czasu - obecnie wypożyczać można pojedyncze tytuły, płacąc 5 dol. (ok. 18 zł) za 4 godziny. Abonament zapewni nielimitowany dostęp do wszystkich pozycji.

Sony nie ma obecnie nic do ogłoszenia w sprawie ewentualnego debiutu usługi w Europie, choć nieoficjalnie mówi się o premierze jeszcze w tym roku, przynajmniej w Wielkiej Brytanii. Wymogiem jest oczywiście stabilne połączenie z siecią.

Poniżej trailer prezentujący gry dodane do PS Now w styczniu - wśród nowości między innymi Uncharted: Drake's Fortune i BioShock Infinite.

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze