Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Subskrypcja GTA Plus może trafić na PC

Rockstar szuka menedżera.

Wygląda na to, że konsolowa subskrypcja GTA+ może w przyszłości pojawić się także na PC. Rockstar poszukuje bowiem menedżera, który zająłby się opieką nad abonamentem, dostępnym obecnie tylko na PS5 i Xbox Series X/S.

Przypomnijmy: miesięczny koszt w wprowadzonej w marcu subskrypcji wynosi 26,99 zł. W zamian gracze każdego miesiąca otrzymują 500 tysięcy wirtualnych dolarów do wykorzystania w rozgrywce, nieruchomości dające dostęp do zawartości z aktualizacji i inne bonusy: warsztaty, ubrania, więcej punktów i tak dalej.

Teraz serwis Tech4Gamers zwraca uwagę, że w ogłoszeniu o pracę dla menedżera produktu o nazwie „GTA Plus Subscriptions” mowa o „implementacji opcji w naszych sklepach sieciowych, w aplikacji PC, we wbudowanych sklepach oraz w sklepach naszych zewnętrznych partnerów”.

Wydaje się, że obecnie GTA+ jest nieco zapomniane przez Rockstar, co może być właśnie wywołane brakiem dedykowanego pracownika, odpowiedzialnego tylko za ten element ekosystemu GTA Online. Kto wie, być może opisywany anons oznacza spore zmiany w przyszłości, już w GTA 6?

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze