Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Submerged - eksploracja zalanego miasta w nowym zwiastunie

Premiera w tym roku.

Gra Submerged od studia Uppercut Games otrzymała nowy zwiastun, prezentujący miejsce akcji tej niezależnej produkcji - zalane miasto.

Tytuł zapowiedziano w październiku na PC, PlayStation 4, Xbox One i urządzenia mobilne. Projekt powstaje na bazie silnika Unreal Engine 4 i powinien zadebiutować jeszcze w tym roku.

Fabuła koncentruje się na rodzeństwie: Miku i Taku. Starsza dziewczyna - Miku - musi znaleźć bezpieczne miejsce dla swojego chorego brata, dbając także o pozyskiwanie surowców.

Wraz z postępami w rozgrywce poznamy sekrety tajemniczego miasta i jego przeszłość, a także historię samych bohaterów. Do dyspozycji mamy wyłącznie małą łódkę i lunetę.

Zabraknie systemu walki - deweloperzy koncentrują się na eksploracji i swobodnym zwiedzaniu opanowanej przez wodę metropolii.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze