Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Studio Gearbox ma ambitne plany na DLC dla Battleborn

Pięć dodatków fabularnych.

Sieciowa strzelanka Battleborn może i nie cieszy się ogromnym powodzeniem w sklepach i wydaje się przegrywać rywalizację z Overwatch, ale twórcy ze studia Gearbox nie zamierzają porzucać swojej gry.

W najnowszym wpisie na oficjalnym blogu deweloperzy w szczegółach opisali planowane dla tytułu dodatki DLC i aktualizacje.

Po pierwsze: nowe treści - lub ich ogłoszenie - od lipca publikowane będą w regularnych odstępach, co tydzień.

W następnych kilku tygodniach mają pojawić się trzy mapy, a do końca jesieni - pięć darmowych postaci. Inne bezpłatne atrakcje to między innymi wyzwania czy kilka trybów, w tym jeden przeznaczony do oglądania pojedynków.

Gearbox wprowadzi też narzędzie do zgłaszania graczy rujnujących zabawę. Nie zapłacimy oczywiście także za wszelkie poprawki błędów i zmiany w balansie rozgrywki.

Jeśli zaś mowa o płatnych dodatkach, to do końca roku otrzymamy pięć fabularnych operacji z rosnącym poziomem trudności - oraz coraz lepszymi nagrodami. Każda misja zaoferuje też skórki i animacje, których nie kupimy we wbudowanym sklepie.

Gracze zainteresowani wcześniejszym dostępem do nowych postaci będą mogli także wykupić wcześniejszy dostęp.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze