Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Strzelanka Red Faction Guerrilla dostępna na Steamie w polskiej wersji

Pożegnanie z Games for Windows.

Strzelanka Red Faction Guerrilla otrzymała nową wersję na PC - Steam Edition. Jak sama nazwa wskazuje, produkcja z 2009 roku przeszła jednocześni na system dystrybucji cyfrowej Valve. Wcześniej korzystała z funkcji Games for Windows Live.

Twórcy zadbali o pełną integrację ze Steamem, wprowadzając listy najlepszych wyników, kolekcjonerskie karty, komunikację głosową, osiągnięcia i pełne wsparcie dla trybów sieciowych.

Przy pierwszym uruchomieniu gra postara się przenieść zapisane stany rozgrywki z Games for Windows Live. Logowanie do systemu Microsoftu nie jest wymagane. Deweloperzy zmienili także renderer grafiki na DirectX 11 i dodali polską wersję językową (napisy).

Red Faction Guerrilla jest do 5 grudnia przecenione o 85 procent i kosztuje tylko 1,49 euro (ok. 7 zł). Prawa do serii przejęła firma Nordic Games, pozyskując je w ubiegłym roku po bankructwie THQ.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły