Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Strzelanka od streamera Dr Disrespecta na pierwszych gameplayach

Wydano demo.

Studio Midnight Society, założone przez popularnego streamera Guya „Dr Disrespect” Beahma, opublikowało wersję demonstracyjną strzelanki Deadrop, która ma rzekomo zrewolucjonizować sieciową rywalizację (choćby poprzez integrację NFT).

Demo dostępne jest na oficjalnej stronie internetowej, ale tylko dla wybranych użytkowników. W sieci nie brakuje jednak materiałów wideo, które pokazują akcję. Oglądamy mały i ciemny poziom w hangarze, ze strzelaniem do manekinów.

Całość ma prezentować ogólne założenia i kierunek artystyczny dla produkcji, a tak wczesna publikacja ma zachęcić graczy do wyrażania opinii i kształtowania gry, co było jednym z kluczowych założeń już po zapowiedzi w grudniu 2021 roku.

Tytuł wywołuje zainteresowanie za sprawą wspomnianego Dr Disrespecta, ale budzi także kontrowersje. To głównie właśnie przez wspomniane plany na integrację NFT. Mowa między innymi o 10 tys. unikatowych masek postaci, jakie otrzymali gracze, którzy kupili wczesny dostęp do tytułu.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze