Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Strzelanka Halo: Spartan Strike trafiła na Steam i system iOS

Po sporym opóźnieniu.

Zręcznościowa strzelanka Halo: Spartan Strike zadebiutowała wczoraj na Steamie, Windows 8 oraz urządzeniach przenośnych z systemami Windows Phone i iOS.

Spartan Strike to następca gry zręcznościowej Halo: Spartan Assault z lipca 2013 roku. Zachowano te same podstawy rozgrywki: akcję obserwujemy z góry, jedna gałka analogowa kontrolera lub strona ekranu dotykowego odpowiada za strzelanie, a druga za przemieszczanie postaci.

Za prace odpowiada studio 343 Industries. Pierwotnie grę planowano wydać jeszcze w grudniu ubiegłego roku, ale termin przełożono ze względu na konieczność łatania błędów w Halo: The Master Chief Collection.

Akcja toczy się w 2552 roku, podczas wydarzeń znanych z Halo 2. Do przejścia jest 30 misji, podczas których prowadzimy żołnierzy sił UNSC w miastach i w dżunglach.

Na Steamie za 10 euro (ok. 40 zł) kupić można także zestaw zawierający Spartan Strike i Spartan Assault. Sam sequel kosztuje 6 euro (ok. 24 zł).

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Halo: Spartan Strike

PC, Windows Phone

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze