Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Street Fighter 6 za 900 dolarów? Klucze do gry nowym biznesem scalperów

Nieuczciwe zagrywki.

Dziś - 7 października - rozpoczęły się zamknięte testy beta Street Fighter 6. Dostęp jest mocno ograniczony, więc w sieci zaczęły więc pojawiać się oferty na klucze do gry - w absurdalnie zawyżonych cenach.

Nie do końca uczciwe praktyki graczy zaobserwować można chociażby na eBayu. Serwis aukcyjny został zalany ofertami dostępu do testów, a ceny wahają się od kilkudziesięciu do nawet 900 dolarów.

Fani popularnej bijatyki mają więc do wyboru dwie niezbyt atrakcyjne opcje: ulec działaniom nieuczciwych „przedsiębiorców” lub czekać na rozpoczęcie otwartych beta testów. Niestety, studio Capcom nie ujawniło jeszcze terminu, w którym gracze mieliby otrzymać wczesny dostęp do gry.

Szczęśliwcy, którym udało się zdobyć klucz do zamkniętych testów, mogą już zagrać jako Luke, Jamie, Ryu, Chun-Li, Guile, Kimberly, Juri lub Ken. Wypróbują również wszystkie tryby rozgrywki, włącznie z możliwością stworzenia własnej postaci.

Street Fighter 6 zadebiutuje na PC oraz konsolach PS4, PS5 i Xbox Series X/S w 2023 roku. Konkretna data premiery produkcji pozostaje nieznana.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze