Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Street Fighter 5 ukaże się tylko na PlayStation 4 i PC

AKTUALIZACJA: Są fragmenty rozgrywki.

AKTUALIZACJA: Capcom zaprezentowało grę Street Fighter 5 podczas dzisiejszej prezentacji na PlayStation Experience. Wczoraj przedwcześnie ujawniono jeden ze zwiastunów - został on później usunięty, obecnie oczywiście znów jest dostępny.

Podczas występu Adam Boyes z Sony poinformował, że Street Fighter 5 umożliwi spotkania graczy z PlayStation 4 i PC. Dodał także, że konsola Sony będzie jedyną, na którą pojawi się tytuł. Bijatyka nie ukaże się więc na Xbox One.

Oprócz zwiastuna, jest również pierwszy gameplay - walka pomiędzy Ryu oraz Chun-Li.

*

ORYGINALNA WIADOMOŚĆ: Jeden ze zwiastunów szykowanych na jutrzejszą imprezę PlayStation Experience pojawił się w sieci nieco przedwcześnie. W materiale wideo Capcom ujawnił, że bijatyka Street Fighter 5 ukaże się tylko na PlayStation 4 i PC.

Wideo zostało już usunięte z oficjalnego kanału. Na forum dyskusyjnym NeoGAF znaleźć można kilka zrzutów z ekranu - widoczne także poniżej.

O samej grze wiemy na razie niewiele. Producent Yoshinori Ono na ostatnich targach E3 przyznał, że prace są na wczesnym etapie, a tytuł nie będzie produkcją „pay to win”.

Więcej szczegółów poznamy zapewne jutro wieczorem - wspomniany Ono pojawi się osobiście na PlayStation Experience.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Street Fighter V

PS4, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze