Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Streamerka złamała kręgosłup na TwitchConie. Skoczyła w dół z gąbkami

Było też sporo innych kontuzji.

Adriana Chechik złamała kręgosłup w dwóch miejscach podczas imprezy TwitchCon, biorąc udział w pojedynkach dla streamerów, organizowanych nad dołem wypełnionym gąbkami.

Co więcej, streamerka - lepiej znana zapewne ze swojej wcześniejszej kariery w filmach dla dorosłych - wygrała pojedynek, co postanowiła jednak uczcić skokiem zwycięstwa, prosto w pianki. Okazało się jednak, że ochronna warstwa była zbyt cienka i kobieta uderzyła w podłogę, co dokumentuje poniższy tweet.

Słychać jeszcze jak mówi, że „nie może wstać”, nawet gdy komentator zapewnia, że wszystko jest w porządku. Na tym materiał wideo się kończy i dalsze informacje w sprawie pochodzą już prosto ze szpitala, do którego trafiła Chechik.

„Cóż, złamałam kręgosłup w dwóch miejscach i wstawią mi dzisiaj metrowy pręt dla stabilizacji. Wyślijcie wsparcie” - napisała na Twitterze. „Pochwały dla przypadkowego sanitariusza po godzinach, który uświadomił pracownikom na TwitchConie, jak poważne są moje obrażenia i pomógł mnie uspokoić, aż dotarła pomoc”.

Pozostaje już tylko czekać na pozew. Ten może być nawet zbiorowy, ponieważ druga osoba na filmie - ta znajdująca się w gąbkach już wcześniej - także skarży się na ból pleców. Po opublikowaniu odezwy zgłosiła się także inna osoba, która po skoku do pianek skręciła kolano. Jest też uszkodzona kostka oraz co najmniej jedna inna kontuzja pleców.

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze