Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Streamerka grała dwa lata i wreszcie „ukończyła” World of Warcraft

Dołączyła do elitarnego grona.

Szwedzka streamerka AnnieFuchsia pochwaliła się w sieci „ukończeniem” World of Warcraft. Internautka zdobyła wszystkie osiągnięcia w grze.

Annie udało się zdobyć wszystkie 4481 osiągnięć w grze. Wśród nich znalazło się między innymi wykonanie zadań ze wszystkich dodatków, zdobycie odpowiedniej reputacji we wszystkich frakcjach, wykonanie wszystkich lochów i rajdów, a także wykonanie wielu innych, pomniejszych czynności.

Zapytana na Twitterze ile jej to zajęło, odpowiedziała, że na swojej głównej postaci spędziła w świecie gry 669 dni. Oznacza to, że czas gry wynosił niemal dwa lata „ciągłej” gry. W rzeczywistości oczywiście musiało to być sporo dłużej, skoro Annie nie grała przez całą dobę.

Streamerka nie jest jednak pierwszą osobą, której udało się takie wyzwanie. Wcześniej wbiciem „platyny” w World of Warcraft pochwaliło się dwóch innych graczy. Niemniej, warto zauważyć, że MMO od Blizzarda cały czas ewoluuje, zatem najpewniej przy premierze kolejnego rozszerzenia do gry zostaną dodane nowe osiągnięcia.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze