Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Strażnicy Galaktyki” w świątecznym wydaniu. Zwiastun nietypowego projektu

Czas porwać Kevina Bacona.

„The Guardians of the Galaxy Holiday Special” ukaże się w listopadzie na Disney Plus. Nietypowy, humorystyczny projekt opowie o próbach porwania Kevina Bacona, by pocieszyć Petera Quilla.

Strażnicy Galaktyki skończyli współpracę z Thorem - co pokazał film „Thor: Miłość i grom” - więc mogą zająć się własnymi wygłupami. Star-Lord jest jednak smutny po śmierci Gamorry, więc przyjaciele ruszają do akcji, by pomóc.

Najlepszym rozwiązaniem jest najwyraźniej porwanie Kevin Bacon (w tej roli Kevin Bacon). Całość potrwa około 40 minut i zadebiutuje 25 listopada, a więc sporo przed świętami. Pojawią się wszystkie dobrze znane postacie: Drax, Nebula, Mantis, Groot, Rocket oraz - co najważniejsze - piesek Cosmo.

Projekt zapowiedziano już w grudniu 2020 roku. Reżyserem jest sam James Gunn, którego „Strażnicy Galaktyki vol. 3” pojawi się w kinach w maju przyszłego roku. Zdjęcia wykonano właśnie podczas kręcenia tego obrazu.

Akcja świątecznego epizodu toczy się właśnie przed tym filmem, a po zakończeniu film „Thor: Miłość i grom”. Początkowo prace planowano wykonać jeszcze w 2019 roku, lecz na przeszkodzie stanęły opóźnienia, a później pandemia Covid-19.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze