Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Strażnicy Galaktyki 3” wreszcie mają zwiastun. Marvel zapowiada wielki finał

Poznamy bliżej historię Rocketa.

Film „Strażnicy Galaktyki Vol. 3” od Marvel Studios w końcu otrzymał zwiastun. Z materiału możemy wywnioskować, że czeka nas wiele wzruszających pożegnań i poznamy nieco bliżej historię Rocketa. Finał trylogii trafi do kin 5 maja 2023 roku.

Okraszony klimatyczną i nastrojową muzyką trailer zdradził, że głównym tematem trzeciej części popularnego widowiska będą relację między głównymi bohaterami. Szczególnie dużo uwagi zostanie poświęcone Rocketowi i jego pochodzeniu. Ważnym wątkiem ma być także historia znajomości Gamory i Nebuli.

Pierwszy raz pokazano również High Evolutionary, fikcyjną postać z komiksów Marvela, który stanie się głównym antagonistą filmu. W tej roli wystąpi Chukwudi Iwuji. Dla gwiazdy będzie to debiut w uniwersum MCU, chociaż aktor ma już doświadczenie z kinem superbohaterskim dzięki serialowi „Peacemaker” od DC Studios.

Na film „Strażnicy Galaktyki Vol. 3” czekamy już od 5 lat

Reżyserem produkcji „Strażnicy Galaktyki Vol. 3” jest oczywiście James Gunn, związany z serią od samego początku. W obsadzie ponownie pojawią się Chris Pratt (Star-Lord), Dave Bautista (Drax), Bradley Cooper (użyczający głosu Rocketowi), Pom Klementieff (Mantis), Karen Gillan (Nebula) czy Zoe Saldana (Gamora).

Warto przypomnieć, że na platformie Disney+ pojawiło się niedawno świąteczne wydanie „Strażników Galaktyki”, które zostało ciepło przyjęte przez dziennikarzy i krytyków.

O autorze
Komentarze