Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Strategia Surviving Mars za darmo w Epic Games Store

Za tydzień Observer i Alan Wake's American Nightmare.

Epic Games Store udostępniło za darmo Surviving Mars - strategię ekonomiczną o kolonizacji tytułowej Czerwonej Planety.

Aby zdobyć bezpłatny egzemplarz produkcji, należy wejść na stronę promocji, a następnie przypisać grę do konta. Należy się jednak pospieszyć, ponieważ promocja zakończy się za tydzień, 17 października, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Surviving Mars to projekt od twórców serii Tropico ze studia Haemimont Games. Gracz staje przed zadaniem wybudowania kolonii na Czerwonej Planecie i zarządzania placówką. Trzeba między innymi zadbać o wydobywanie niezbędnych do przetrwania surowców.

To nie wszystko, ponieważ ważnym czynnikiem jest rozwijanie nauki. Niezbędne jest również troszczenie się o podstawowe potrzeby kolonizatorów, w tym dostęp do tlenu, a także wody oraz pożywienia.

Za tydzień pobierzemy między innymi Alan Wake's American Nightmare

Jednocześnie poinformowano, że 17 października Epic Games Store udostępni za darmo dwie kolejne produkcje: utrzymany w realiach cyberpunkowych Observer od polskiego Bloober Team i Alan Wake's American Nightmare od Remedy Entertainment.

Źródło: Epic Games Store

Następnie: Enchanted Portals plagiatem Cuphead? Gracze krytykują niezależny projekt

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze