Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Strategia Anno 2205 ze zbiorczym wydaniem Ultimate

Ze wszystkimi DLC.

Ubisoft rozpoczął sprzedaż ekonomicznej strategii Anno 2205 w wersji Ultimate Edition, obejmującej podstawową wersję gry oraz wszystkie dodatki DLC.

Otrzymujemy więc trzy większe rozszerzenia z nowymi lokacjami na budowę osiedli: Tundra, Orbit oraz Frontiers. Każda z miejscówek to nowe mechaniki rozgrywki i potrzeby, o które trzeba zadbać, by zadowolić pracowników naszej wirtualnej firmy.

Skok w kosmos

Do tego trzy darmowe aktualizacje: Wildwater Bay (nowa mapa w klimacie umiarkowanym), Veteran's Pack (wyższy poziom trudności) i Big Five Pack (rywalizacja z innymi korporacjami).

Najważniejszą zmianą w ubiegłorocznym Anno 2205 jest fakt, że nie musimy już rozpoczynać od zera wraz z przejściem do kolejnego scenariusza.

Gra pozwala jednocześnie zarządzać wieloma sektorami i w dowolnym momencie przełączać się pomiędzy nimi czy ustanawiać szlaki handlowe, co jest kluczowe do rozwoju.

Każdy z dostępnych obszarów: umiarkowany klimat, tundra, księżyc, przestrzeń kosmiczna czy Arktyka to inne wymagania pracowników, ale także unikatowe dobra, których potrzebują mieszkańcy pozostałych układów. W toku rozgrywki tworzymy więc skomplikowaną sieć zależności i logistyki.

Wcielamy się w lidera początkującej korporacji. Złoża surowców i energia na Ziemi są na wyczerpaniu, więc światowe rządy wydają firmom - takim jak nasza - licencje na kolonizację Księżyca, gdzie mamy znaleźć dobra potrzebne do odbudowania Ziemi.

Zabawę urozmaica fakt, że każda lokacja oferuje specjalny projekt do wykonania, gwarantujący po ukończeniu spore bonusy. Może to być na przykład tama do odbudowania czy lód do skruszenia.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze