Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Strategia Age of Mythology otrzyma dodatek Tale of the Dragon

13 lat po premierze.

Strategia Age of Mythology otrzyma wkrótce nowe rozszerzenie, zatytułowane Tale of the Dragon. Jak sugeruje sama nazwa, dodatek skoncentruje się na azjatyckiej mitologii.

„Minęło 13 lat od premiery Age of Mythology na PC i 12 lat od debiutu ostatniego dodatku - The Titans. Ale dla tak wspaniałej gry te lata to tylko liczby" - napisano na oficjalnej stronie.

Nie podano obecnie żadnych szczegółów. Wiemy jedynie, że za prace odpowiadają studia Forgotten Empires i SkyBox Labs, a więcej informacji poznamy 2 października, podczas pokazu na żywo.

Produkcja zadebiutowała w 2002 roku, w założeniach przypomina serię Age of Empires. Gracz może rozwijać jedną z trzech cywilizacji - Egipcjan, Nordów lub Greków. Podczas rozgrywki użytkownicy wykorzystują jednostki znane z mitów, na przykład minotaury.

Ważne jest dbanie o standardowe surowce, ale także o przychylność wybranego boga, co gwarantuje dostęp do specjalnych technologii i jednostek.

Tale of the Dragon

Nudzisz się? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze