Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Strategia Act of Aggression ukaże się 2 września

Tylko na PC.

Studio Eugen Systems ujawniło, że strategia czasu rzeczywistego Act of Aggression trafi na PC już 2 września tego roku.

W ostatnich latach deweloperzy eksperymentowali, stawiając na elementy związane z propagandą i wojną informacyjną w R.U.S.E., czy na nieco bardziej taktyczną serię Wargame. Tym razem zapowiedziano powrót „do korzeni” z lat 90. i klasycznych „wartości” RTS.

Produkcję można już przedpremierowo zamawiać na Steamie, gdzie cenę ustalono obecnie na 38,24 euro (ok. 160 zł). Wcześniejszy zakup oznacza prezent w postaci dostępu do testów trybu sieciowego, zaplanowanych na połowę lipca.

Akcja Act of Aggression toczy się w 2020 roku, gdzie o wpływy walczą trzy frakcje. The Cartel stara się osiągnąć tajemniczy cel za pomocą rozwiniętej technologii, szpiegów i skradzionych prototypów.

Ich ataki odpiera Chimere, czyli siły specjalne finansowane przez organizację UNO. Ta grupa bazuje na szybkich atakach, pragnąć przywrócić porządek i ład. W samym środku konfliktu jest jeszcze US Army, zdziesiątkowane przez dwie dekady walk, ale pełne doświadczonych weteranów.

Nie zabraknie budowania baz, zbierania i zarządzania surowcami, produkcji jednostek i rozwoju ich usprawnień oraz dynamicznych bitew i dwóch kampanii fabularnych.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze