Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Startują zdjęcia do trzeciego sezonu serialu Wiedźmin

Jest też opis fabuły.

Rozpoczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu serialu Wiedźmin od platformy Netflix. Ujawniono także oficjalny opis fabuły.

Na oficjalnym koncie w serwisie Twitter opublikowano zdjęcia zza kulis. Geralt, Yennefer oraz Ciri (odpowiednio Henry Cavill, Anya Chalotra i Freya Allan) siedzą w śnieżnym krajobrazie. Jest też koń.

Ujawniono także zarys fabuły, która – jak się wydaje – będzie nadal kontynuowała wątki znane z Sagi. Oczywiście, przy pewnych modyfikacjach.

„Podczas gdy monarchowie, czarodzieje i bestie Kontynentu walczą, by ją pojmać, Geralt ukrywa Ciri, chcąc chronić nowo zjednoczoną rodzinę przed zagrożeniem” – napisano.

„Odpowiadająca za magiczną edukację Ciri, Yennefer zabiera wszystkich do Aretuzy, gdzie ma nadzieję odkryć więcej informacji na temat nieposkromionych mocy dziewczyny. Zamiast tego okazuje się, że trafiają na pole bitwy: korupcji, czarnej magii i zdrady”.

„Muszą kontratakować i postawić wszystko na jedną kartę – lub zaryzykować i na zawsze się rozdzielić” – kończy Netflix.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze