Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Startują zamknięte testy pojedynków pancernych w War Thunder

Premiera jeszcze w grudniu.

Gaijin Entertainment potwierdziło, że siły lądowe w postaci czołgów pojawią się w darmowej grze sieciowej War Thunder jeszcze w grudniu tego roku, na PC i PlayStation 4.

Tymczasem na komputerach osobistych ruszyły zamknięte testy pojedynków pancerniaków. Dostęp zagwarantować można przez wykup jednego z pakietów lub - za darmo - podczas gry w podstawową wersję gry.

„Nasz ostateczny cel to setki tysięcy meczów z kilkunastoma zawodnikami, biorącymi udział w intensywnych bitwach - w powietrzu, na lądzie, a później także na morzu. Kolejnym krokiem do realizacji tych zamierzeń jest zamknięta beta dodatku Ground Forces” - komentuje Anton Judintsew, szef Gaijin Entertainment.

Gracze chętni do przystąpienia do testów mogą zdecydować się na zakup jednego z pakietów, obejmujących czołgi i wirtualną walutę z gry. Ceny czterech zestawów ustalono na 50 euro - 100 euro (ok. 210 - 420 zł).

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze