Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Startują testy Evil Genius Online

Dostęp na Facebooku.

Studio Rebellion Developments rozpoczęło testy wczesnej wersji Evil Genius Online, zapowiedzianego w sierpniu tego roku.

Kontynuacja strategii z 2004 roku dostępna jest z poziomu przeglądarki, w serwisie Facebook. Darmowa produkcja ukaże się także na platformie Zynga, wraz z wszystkimi funkcjami społecznościowymi.

„Po starcie zamkniętych testów naszym priorytetem było dotarcie do fanów oryginalnej produkcji, a nie do szerszej grupy odbiorców” - tłumaczy szef studia, Jason Kingsley. „Można powiedzieć, że społeczność Evil Genius wyrażała pewne obawy na temat obieranego przez nas kierunku, ale ci sami gracze nie tylko wsparli grę, ale pomogli uczynić ją lepszą.”

Tak jak i w poprzedniej odsłonie, gracz wciela się w „tego złego”, budując i rozwijając własny syndykat zbrodni.

Pełna wersja zadebiutuje na początku przyszłego roku. Wersję beta sprawdzić mogą wszyscy zainteresowani z dostępem do serwisu Facebook.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze