Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Startują otwarte testy darmowego World of Warships

80 okrętów, 10 map.

Studio Wargaming ogłosiło, że rozpoczęło otwarte testy beta kolejnego darmowego symulatora - World of Warships.

A gdyby połączyć wszystkie gry World of...

Produkcja startuje z ponad 80 okrętami amerykańskimi i japońskimi oraz 10 mapami do potyczek 12 na 12 graczy. Przygotowano cztery klasy jednostek: potężne pancerniki, zwinne niszczyciele, taktyczne lotniskowce i wszechstronne krążowniki.

Wersja beta to także jednostki produkcji angielskiej i rosyjskiej oraz system flag sygnałowych. Te ostatnie otrzymujemy za wykonywanie osiągnięć podczas bitew. To nie tylko wizualne ulepszenia, ale także inne efekty, jak zwiększenie osiągów jednostki czy więcej doświadczenia lub kredytów.

Wraz z rozpoczęciem testów, gracze otrzymali zakupione wcześniej pakiety przedpremierowe. Jeśli ktoś wykorzystał już pakiet podczas jednego z zamkniętych testów, dostanie go ponownie.

Do rozgrywki przystąpić można przez oficjalną stronę.

Zręcznościowe World of Warships korzysta ze schematu podobnego do World of Tanks i World of Warplanes, ale stawia właśnie na pojedynki okrętów. Jak informuje Wargaming, zamknięte testy przyciągnęły łącznie ponad 410 tysięcy graczy.

Ważną rolę odgrywają członkowie załogi, zdobywający punkty doświadczenia i nowe umiejętności wraz z postępami w rozgrywce i kolejnymi meczami. Możliwe jest także modyfikowanie samych okrętów.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze