Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Start otwartych testów Hearthstone przełożony na przyszły rok

Zapisy do zamkniętej fazy trwają do 7 stycznia.

Opóźni się start otwartych testów karcianego Hearthstone: Heroes of Warcraft. Blizzard wstępnie planował zaproszenie wszystkich chętnych jeszcze w grudniu, ale plany przełożono na przyszły rok.

Jason Chayes, dyrektor produkcji poinformował na oficjalnym blogu, że wszyscy gracze, którzy do 16 grudnia zgłosili chęć przystąpienia do zamkniętych testów, powinni już otrzymać klucze.

Zapisy do zamkniętych testów potrwają do 7 stycznia przyszłego roku. Klucze dla osób zgłaszających się w tym terminie (17 grudnia - 7 stycznia) zostaną rozesłane jeszcze przed startem otwartej fazy.

Nie podano jednak dokładnej daty startu otwartych testów wersji beta. Wydanie pieniędzy w sklepie podczas zamkniętej fazy wiąże się z nagrodą w postaci złotej karty.

„Jesteśmy już blisko otwartych testów - bardzo blisko” - napisał Chayes. Deweloper dodał, że twórcy nie planują już resetowania zgromadzonych talii, więc gracze mogą spokojnie budować kolekcję.

Chęć przystąpienia do testów zgłaszać można poprzez odpowiednie ustawienia w profilu użytkownika w Battle.net.

Hearthstone: Heroes of Warcraft to - jak napisał Mateusz - „karcianka piękna w swej prostocie, dostarczająca wielu emocji. Potrafi też być wymagająca, gdy trafimy na doświadczonego przeciwnika. Jest na co czekać.”

Hearthstone: Heroes of Warcraft - zwiastun

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze