Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Starfield - czy można modyfikować, ulepszać broń i pancerz

Dostosowanie wyposażenia.

W poprzednich grach Bethesdy ulepszanie broni oraz pancerzy było możliwe w różnym stopniu, choć najwięcej możliwości w tej dziedzinie oferował Fallout 4. Czy w Starfield również będzie można dostosować i ulepszyć broń lub elementy ubioru?

Tak. W Starfield można będzie modyfikować i ulepszać broń i inne elementy wyposażenia. Gra zaoferuje rozwinięcie mechanik znanych z Fallout 4, a zatem dostaniemy do dyspozycji mnóstwo możliwych modyfikacji, które wpłyną na działanie, wygląd i statystyki przedmiotów na wyposażeniu naszej postaci.

Starfield zaoferuje rozwinięcie systemu modyfikacji wyposażenia znanego z Fallout 4.

Modyfikacji dokonywać będziemy w wyznaczonych do tego celu warsztatach, które znajdziemy w swoich bazach, na statku czy w innych lokacjach rozsianych po wszechświecie. Część ulepszeń będzie wymagała nie tylko odpowiednich materiałów oraz komponentów, ale też posiadania właściwych zdolności.

Pojawi się też mechanika prowadzenia badań nad ulepszeniami. Nie znamy obecnie wielu szczegółów, jednak śmiało możemy założyć, że prowadzenie badań pozwoli odblokować nowe i ulepszone schematy. Możliwe też, że badania będą prowadzone przez NPC zrekrutowanych przez gracza do pracy w bazie.

Zobacz także:

Starfield - czy jest crafting, tworzenie przedmiotów

Starfield - statek kosmiczny: czy można stworzyć lub kupić

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze