Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars w Fortnite - skórka szturmowca pojawiła się w grze

Z okazji debiutu Star Wars Jedi: Upadły Zakon.

W związku z debiutem Star Wars Jedi: Upadły Zakon i pojawieniem się gry w ofercie Epic Games Store, do Fortnite wprowadzono skórkę szturmowca imperialnego.

Strój - bazujący na projekcie z oryginalnej trylogii „Gwiezdnych Wojen” - dla postaci gracza można kupić w dostępnym z poziomu strzelanki sklepie z przedmiotami kosmetycznymi. Trzeba się jednak pospieszyć: oferta zakończy się 18 listopada o 1:00 w nocy czasu polskiego.

Natomiast osoby, które kupią Star Wars Jedi: Upadły Zakon za pośrednictwem Epic Games Store, skórkę szturmowca imperialnego otrzymają bez dodatkowych opłat. Wspomniana promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Co ciekawe, w materiale promującym strój zauważyć można gwiezdny niszczyciel. Na razie nie jest jednak jasne, czy jednostka odegra jakąś istotną rolę i w przyszłości pojawi się w Fortnite, ale nie można tego wykluczyć.

Szturmowcy nawiedzili Fortnite

Zobacz: Fortnite Battle Royale - poradnik dla początkujących

To nie pierwszy raz, gdy produkcja Epic Games oferuje elementy nawiązujące do innych marek. Przykładowo jakiś czas temu do strzelanki trafił Thanos, a gracze mogli zebrać stroje i wyposażenie superbohaterów Marvela.

Fortnite to darmowa gra typu battle royale. Stu graczy trafia na wyspę, gdzie walczy o przetrwanie - zwycięża użytkownik, który jako ostatni pozostaje przy życiu. Ważnym elementem rozgrywki jest możliwość budowania konstrukcji.

Źródło: Epic Games

Następnie: Wasteland 3 - premiera 19 maja 2020 roku. Jest nowy zwiastun

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze