Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon - wrogowie i ich słabe punkty

Poznaj swoich rywali.

Jednym z najważniejszych elementów w Star Wars Jedi: Fallen Order jest prowadzenie walk. Już od pierwszych etapów będziemy trafiać na miejsca wypełnione różnorodnymi przeciwnikami - od łatwych do zabicia robaków, poprzez żołnierzy imperialnych, kończąc na wyszkolonych wojownikach z mieczami świetlnymi.

Wrogowie najczęściej występują w różnorodnych grupach, dlatego tak ważne jest zastosowanie odpowiednich taktyk podczas starć (zwłaszcza na wyższych poziomach trudności).

Najefektywniejszą metodą na szybkie eliminowanie poszczególnych rywali jest poznanie ich słabych punktów. Część z nich udaje się dostrzec podczas samych starć, jednak w toku szybkich pojedynków zdarzają się przeoczenia. Jak w takim razie poznać więcej szczegółów na temat poszczególnych rodzajów przeciwników? Przede wszystkim należy przy pomocy BD-1 przeskanować ciało (1) danego typu wroga.

Kiedy to uczynisz przejdź do menu i wybierz zakładkę Poradnik taktyczny (2). Następnie wybierz z menu przeciwnika, którego zeskanowałeś. Po uczynieniu tego pojawi się ekran z jego nazwą (3), charakterystyką (4), a co najważniejsze z wyszczególnieniem mocnych (5) i słabych (6) stron.

W ten sposób możesz szybko zdobyć informacje na temat poszczególnych wrogów i lepiej przygotować się do walk z nimi.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - śmierć bohatera, odzyskiwanie punktów doświadczenia

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - przeszkody, liny, ślizgi, korzystanie z mocy

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze