Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon - planety, holostół, podróż międzygwiezdna

Poznaj sposoby na docieranie na różne światy.

Jedną z głównych możliwości, a wręcz konieczności, w trakcie rozgrywki w Star Wars Jedi: Fallen Order, są kosmiczne podróże. Odbywają się one po dotarciu do sojuszniczego statku kosmicznego, nazywanego Modliszką.

Nauka podróży międzyplanetarnych odbywa się niedługo po wykonaniu jednej z pierwszych misji. Aby do niej przystąpić należy znajdować się na pokładzie Modliszki, odnaleźć holostół (1) i wejść z nim w interakcję.

Po chwili pojawi się nowy ekran z odkrytymi do tej pory planetami. Ta z żółtą strzałką (2) pokazuje świat, na którym się obecnie znajdujesz. Specjalna ikona (3) oznacza z kolei z planetę, na której znajduje się kolejny cel.

Aby dostać się na daną planetę najedź na nią kursorem (4) i skorzystaj z opcji Leć na planetę (5). Jeśli chcesz, to możesz również sprawdzić holomapę (6) danego świata, o ile wcześniej go odwiedziłeś.

Po zatwierdzeniu celu podróży rozpocznie się lot. Wystarczy poczekać kilka chwil, a kiedy kapitan Greez poinformuje o lądowaniu, udaj się na fotel pasażera (7). Kiedy na nim usiądziesz rozpocznie się lądowanie w wybranym świecie.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - holomapa, nawigacja, wskaźniki celu misji

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - szybka podróż, skróty

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze