Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Jedi Ocalały - szybka podróż i jak polecieć na inną planetę

Teleportacja między punktami medytacji.

W Star Wars Jedi Survivor nie jesteś uziemiony i możesz łatwo przemieszczać się w obrębie danej lokacji, a nawet pomiędzy planetami. Wszystko dzięki systemowi szybkiej podróży, który opisujemy poniżej.


Na tej stronie:


Szybka podróż między punktami medytacji

Szybkiej podróży w obrębie lokacji możesz dokonać pomiędzy odwiedzonymi przez ciebie punktami medytacji. Przyklęknij przy okręgu i wybierz opcję Szybka podróż (1).

Po lewej stronie zobaczysz listę odkrytych przez ciebie punktów medytacji (2). Miejsce, do którego chcesz się przenieść możesz wybrać albo poprzez wybranie go z listy, albo wskazanie jednego z białych punktów na mapie (3).

Zauważ też, że na samej górze listy znajdują się szczególne punkty szybkiej podróży (4): statek Modliszka i ewentualne inne ważne miejsca, np. Saloon Pyloony. Szybka podróż do Modliszki jest szczególnie ważna w kontekście podróży międzyplanetarnej, którą omawiamy poniżej.


Jak przenieść się na inną planetę

Możesz podróżować nie tylko w obrębie lokacji, ale też na inną planetę. Jest to jednak możliwe tylko z pokładu Modliszki, czyli statku Cala.

Udaj się więc do Modliszki - albo „piszo”, albo z wykorzystaniem szybkiej podróży - a potem podejdź do holostołu i użyj go. Potem wystarczy już tylko wskazać planetę i skorzystać z opcji Udaj się tutaj.

Modliszka poleci do domyślnej lokacji na danej planecie, czyli miejsca, gdzie znajduje się lądowisko. Na każdej planecie możesz skorzystać z szybkiej podróży opisanej w powyższej sekcji.

Następnie: Star Wars Jedi Ocalały - elektryczne urządzenie, generator: co z nim zrobić

Spis treści: Star Wars Jedi Ocalały (Survivor) - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi Ocalały - więcej stymów: jak zwiększyć liczbę apteczek

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze