Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Jedi: Ocalały oficjalnie zapowiedziane. Jest pierwszy zwiastun

Sequel Upadłego Jedi.

Plotki się potwierdziły. Na Star Wars Celebration zapowiedziano Star Wars Jedi: Ocalały (Survivor w oryginalnej wersji językowej), czyli kontynuację Upadłego Zakonu od EA i Respawn Entertainment.

Produkcja ukaże się w 2023 roku, ale dokładna data premiery nie jest znana. Zgodnie z nieoficjalnymi wieściami, gra zmierza tylko na PC, PS5 i Xbox Series X/S, co oznacza, że ominie konsole poprzedniej generacji.

Star Wars: Ocalały osadzono pięć lat po wydarzeniach z pierwszej części cyklu. Gracze ponownie wcielą się w Cala Kestisa - niegdysiejszego padawana, który musi uciekać przed Imperium. Ukrywając się przed żołnierzami Imperatora, bohater „zaczyna odczuwać ciężar bycia jednym z ostatnich Jedi w galaktyce”. Po drodze spotka wiele różnorodnych postaci.

Szczegóły na temat produkcji nie są znane. Twórcy obiecują jedynie „dynamiczną walkę” rozbudowaną na „nowe, innowacyjne sposoby”. W planach między innymi dodatkowe umiejętności dla herosa.

W rozmowie z oficjalną witryną Star Wars reżyser Stig Asmussen wyjaśnił, że wśród zalet wydania gry tylko na PC i next-genach jest ray-tracing, czyli śledzenie promieni w czasie rzeczywistym, dzięki czemu deweloperzy wyniosą oświetlenie na wyższy poziom. Do tego możliwości dysków SSD, przekładające się na szybkie wczytywanie.

EA i Respawn Entertainment opublikowały pierwszy zwiastun produkcji, ale materiał nie prezentuje fragmentów właściwej rozgrywki. Autorzy obiecują jednak, że więcej szczegółów o projekcie ujawnią jeszcze w tym roku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Star Wars Jedi: Survivor

Video Game

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze