Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Jedi: Ocalały już w marcu? Data premiery wyciekła na Steamie

Informację już usunięto.

Na Steamie przez pomyłkę opublikowano datę premiery Star Wars Jedi: Ocalały. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, tytuł zadebiutuje w marcu przyszłego roku.

Co prawda informacja nie przetrwała na platformie zbyt długo, jednak zgodnie z zasadą, że w sieci nic nie ginie, internauci zdążyli uwiecznić termin na zrzutach ekranu. Jak dowiedzieliśmy się z zaktualizowanej przypadkowo zakładki, Star Wars Jedi: Ocalały trafi na rynek 15 marca 2023 roku.

Źródło: web.archive.org

Wiarygodność opublikowanego terminu potwierdzają poprzednie doniesienia. O potencjalnej marcowej premierze informowali już znani dziennikarze - Jeff Grubb i Tom Henderson. Zdaniem pierwszego, kampania marketingowa gry powinna wystartować już w tym miesiącu. Henderson ujawnił natomiast, że nowa odsłona Gwiezdnych Wojen zostanie zaprezentowana podczas imprezy The Game Awards, która odbędzie się 8 grudnia.

W ramach przypomnienia, Star Wars Jedi: Ocalały to sequel udanego Star Wars Jedi: Upadły Zakon z 2019 roku. W grze poznamy dalsze losy Cala - padawana walczącego z zastępami Imperium. Tytuł trafi na PC oraz konsole PS5 i Xbox Series X/S, ominie więc starą generację.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze