Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Jedi Ocalały - ile godzin trwa, długość

Czas gry przy różnych planach.

Star Wars Jedi Survivor to naprawdę spora gra i nic dziwnego, że gracze zastanawiają się, jak jest długa. Na tej stronie dowiesz się, ile czasu będziesz musiał przeznaczyć na zabawę w zależności od stylu gry.

Większość graczy powinna ujrzeć napisy po ok. 23 godzinach zabawy. W takim czasie zamknie się kampania fabularna, nieco aktywności pobocznych i sporo eksploracji świata w poszukiwaniu znajdziek i innych ciekawych niespodzianek. Jeśli jednak zamierzasz grać dla samej fabuły, to starczy ci ok. 15 godzin.

Jeśli jednak chodzi o „wymaksowanie” gry, to celowalibyśmy raczej w ok. 40 lub nawet 50 godzin. Jest tu naprawdę sporo roboty i żeby odnaleźć wszystkie przedmioty kolekcjonerskie, trzeba się nieźle postarać.

W teorii możliwa jest nawet dłuższa gra, bo przeciwników można odradzać w nieskończoność, korzystając z punktów medytacji. Musisz jednak pamiętać, że ich poziom nie skaluje się razem z twoim, więc w pewnym momencie nie będą już dla ciebie stanowić wyzwanie.

Star Wars Jedi Ocalały to więc kolejna gra, która oferuje dość elastyczne podejście do długości rozgrywki, a twórcy chcą przypodobać się zarówno graczom oczekującym szybkiej i stosunkowo krótkiej zabawy, jak i zapaleńców Gwiezdnych Wojen, którzy będą eksplorować każdy centymetr świata.

Następnie: Star Wars Jedi Ocalały - czy można grać po zakończeniu fabuły

Spis treści: Star Wars Jedi Ocalały (Survivor) - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi Ocalały - ile jest planet

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze