Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars: Battlefront otrzyma 12 map w dniu premiery

W tym Endor, Hoth i Sullust.

W ramach obchodów święta miłośników Star Wars ujawniono, że w sieciowej strzelance Star Wars: Battlefront znajdziemy w dniu premiery 12 map do zmagań online.

Sullust - grafika koncepcyjna

Twórcy zaznaczają na oficjalnej stronie produkcji, że lokacji będzie jeszcze więcej, jeśli pod uwagę weźmiemy także osobne Misje, rozgrywane w kooperacji.

Nie wiemy jeszcze, jakie dokładnie miejsca odwiedzimy. Dotychczas ujawniono trzy planety: Endor z bujnymi lasami, mroźne Hoth oraz Sullust, inspirowane wulkaniczną Islandią (na screenie poniżej).

Star Wars: Battlefront w założeniach nawiązuje do popularnego cyklu Battlefield, więc można spodziewać się, że kolejne mapy pojawią się w dodatkach DLC. Jedna z nich jest już ogłoszona - to Bitwa o Jakku.

- Jakku to interesujące miejsce, ponieważ w filmie gracze zobaczą rezultaty Bitwy o Jakku, której nie mogą doświadczyć osobiście - mówił w kwietniu jeden z producentów. - A w Battlefront będą mogli wkroczyć w środek akcji, z chronologicznego punktu widzenia, zaraz po „Powrocie Jedi”.

Battlefront ukaże się 19 listopada tego roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Sullust - grafika koncepcyjna
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze