Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Citizen Alpha 2.0 - nowe fragmenty rozgrywki

Kosmiczne potyczki.

W trakcie imprezy The Game Awards zaprezentowano nowy gameplay ze Star Citizen. Gra pozostaje w wiecznych testach, a premiera finalnej edycji wciąż jest nieznana.

Na scenie pojawił się także Mark Hamill. Aktor wcielający się w Luke'a Skywalkera z „Gwiezdnych wojen” znalazł się w obsadzie kampanii fabularnej Star Citizen - obok m.in. Gary'ego Oldmana.

Gameplay wersji Alpha 2.0 to ponowne spojrzenie na zapowiadaną wszechstronność gry. Możemy pilotować statki kosmiczne, chodzić po pokładach i stacjach, prowadzić ostrzał niczym w rasowych strzelankach, a także wychodzić samemu w przestrzeń i dryfować w nieważkości.

Star Citizen to symulator życia w kosmosie - produkcja została ufundowana przez społeczność graczy, a pieniądze nadal napływają do twórców za pośrednictwem oficjalnej strony gry. Od tamtego czasu twórcy wciąż przyjmują pieniądze od użytkowników, którzy kupują wirtualne, nieistniejące jeszcze statki.

O autorze
Awatar Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Komentarze