Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Śródziemie: Cień Mordoru - szczegóły na temat drugiego rozszerzenia

AKTUALIZACJA: Dziś premiera.

Aktualizacja (24.02.2015): Firma Warner Bros. poinformowała, że rozszerzenie Świetlisty Władca (ang. The Bright Lord) do gry Śródziemie: Cień Mordoru debiutuje dzisiaj.

Dodatek jest już dostępny na Xbox One, w cenie 35 zł. Posiadacze PlayStation 4 w Europie muszą poczekać do jutra, a zwolennicy PC - do wieczora.

Poniżej nowy trailer. Szczegóły na temat zawartości znaleźć można pod filmem.

*

Oryginalna wiadomość (19.02.2015): Drugie fabularne rozszerzenie do gry Śródziemie: Cień Mordoru zaoferuje dziesięć nowych misji oraz dodatkowy tryb wyzwań. Nie przygotowano nowej lokacji - gracze wrócą do Mordoru.

Już przed premierą gry informowano, że w The Bright Lord wcielimy się w Celebrimbora - towarzysza Taliona z podstawowej kampanii, twórcę Pierścieni Władzy.

Elf będzie dysponował mocami znanymi już graczom, ale otrzyma też nowe zdolności. Przykładowo, będzie mógł dokonać naznaczenia wroga bezpośrednio po teleportacji. Użyje także Jedynego Pierścienia, by zniknąć z oczu przeciwnikom.

Twórcy zapewniają, że Celebrimbor jest silniejszy i bardziej zwinny od Taliona, ale jednocześnie mniej wytrzymały. Deweloperzy przygotują również trudniejszych przeciwników i dziesięć misji fabularnych.

Bohater dodatku zmierzy się z samym Sauronem. Choć akcja rozegra się w dolinie Udun, projektanci obiecują, że wygląd lokacji został zmieniony i dostosowany do sytuacji panującej w krainie.

Data wydania DLC nie jest jeszcze znana.

O autorze
Komentarze