Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Śródziemie: Cień Mordoru otrzyma dziś nowe DLC - Król Polowania

Jest też trailer.

Firma Warner Bros. poinformowała, że DLC Król Polowania do gry akcji Śródziemie: Cień Mordoru ukaże się dzisiaj na PC i Xbox One. Posiadacze PlayStation 4 muszą poczekać do jutra.

Jak ogłaszano już wcześniej, rozszerzenie zaoferuje nowy rodzaj orkowych kapitanów, korzystających podczas walki z bestii.

Tereny Mordoru przemierzą teraz także całkiem nowe potwory, jak plujący toksycznym kwasem Graug. Gracze wskoczą też na grzbiet Caragathów i przyzwą do pomocy armię ghouli. Pojawią się nowe wyzwania, runy, skórka postaci, znajdźki i osiągnięcia.

Fabularnie rozszerzenie skupi się na dalszych przygodach Taliona i jego znajomego krasnoluda Torvina. W podstawowej wersji gry para koncentrowała się na zmaganiach łowieckich - podobnie będzie w dodatku.

Cena na Xbox One to 35 zł. Kwota zakupu na Steamie i PlayStation 4 nie jest jeszcze znana, ale nie powinna zbytnio się różnić.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze