Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Środki zniszczenia w nowym zwiastunie Worms WMD

Ponad 80 rodzajów broni.

Studio Team17 opublikowało nowy trailer Worms WMD - kolejnej odsłony popularnego cyklu z sympatycznymi, ale niebezpiecznymi robakami w rolach głównych.

Materiał prezentuje środki zniszczenia, które znajdą się w grze. Do dyspozycji będziemy mieli 35 standardowych rodzajów broni oraz gadżetów.

To jednak nie wszystko - w produkcji pojawi się opcja tworzenia własnego arsenału. Wraz z narzędziami mordu skonstruowanymi przez graczy, w sumie dostępnych „zabawek” będzie ponad 80.

Poza broniami znanymi z poprzednich części, na wyposażeniu robaków znajdzie się też kilka nowych - między innymi Dodgy Phone Battery (generuje prąd przeskakujący na kolejne robaki), Unwanted Present (ładunek wybuchowy) i OMG Strike (ostrzał laserowy z satelity).

Pod względem mechanizmów rozgrywki Worms WMD nie będzie zbytnio odbiegało od wcześniejszych odsłon cyklu - po raz kolejny starcia toczyć mają się w dwóch wymiarach. Największą nowością ma być możliwość skorzystania z czołgów.

Dokładna data premiery nie jest znana, ale gra powinna zadebiutować jeszcze w tym roku na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze