Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nakład Lords of The Fallen osiągnał poziom 900 tys. sztuk

Sukces Ci Games?

Przedstawiciele CI Games poinformowali na Twitterze, że grę akcji z elementami RPG - Lords of The Fallen - wysłano do sklepów w nakładzie 900 tysięcy egzemplarzy.

Na osiągnięcie takiego wyniku potrzebowano niecałych pięciu miesięcy - gra niemieckiego studia Deck13 ukazała się w październiku ubiegłego roku.

Już w kilka dni po debiucie ujawniono, że sprzedano 200 tysięcy egzemplarzy, co wskazuje na dużą liczbę zamówień przedpremierowych.

Na ostatniej konferencji dla inwestorów CI Games poinformowało także, że Lords of The Fallen 2 zadebiutuje w 2017 roku. Wcześniej - jeszcze w 2015 r. - powinniśmy spodziewać się darmowej odsłony serii na urządzenia mobilne.

- Mimo dużej liczby premier na rynku w czwartym kwartale roku udowodniliśmy, że potrafimy odnieść sukces komercyjny w oparciu o produkt klasy »AAA«, który zebrał wysokie noty wśród graczy i krytyków po obu stronach Atlantyku - mówił wczoraj Marek Tymiński, prezes zarządu polskiej firmy.

„Lords of the Fallen to tytuł, od którego trudno się oderwać, choć nie jest doskonały. Twórcy w przemyślany sposób zmodyfikowali podstawy rozgrywki znane z Dark Souls i połączyli je z własnymi pomysłami” - napisał w recenzji Mateusz.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze