Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sprzedaż GTA Trilogy "znacznie przewyższyła oczekiwania" wydawcy

Kogo obchodzą błędy.

Take Two pochwaliło się wynikami GTA: The Trilogy - Definitive Edition podczas konferencji dla inwestorów. Strauss Zelnick, prezes firmy, zaznaczył, że sprzedaż remasterów „znacznie przewyższyła oczekiwania”.

Nie podano konkretnej liczby, choć można wyliczyć, że sprzedaż mogła sięgnąć nawet 10 mln egzemplarzy. Wydawca jest bez dwóch zdań zadowolony z tego, ilu nabywców znalazła trylogia.

Warto przypomnieć, że GTA Trilogy było mocno krytykowane po premierze ze względu na zły stan techniczny i mnóstwo błędów. Na pewien czas wycofano nawet ze sprzedaży wersję na PC.

Zestaw zadebiutował w połowie listopada, a na początku grudnia twórcy usunęli z pakietu ponad setkę bugów - obiecując kolejne poprawki i aktualizacje.

Za prace nad GTA Trilogy odpowiadało studio Grove Street Games, które wcześniej przygotowało mobilne wersje różnych odsłon Grand Theft Auto. Odświeżona trylogia też ma trafić na smartfony i tablety.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze