Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sprzedaż gier w UK: FIFA 18 wyprzedziła Forzę Motorsport 7

Cuphead wysoko na Steamie.

Przedstawiciele firmy Chart-Track opublikowali najnowsze zestawienie sprzedaży nowych gier pudełkowych w Wielkiej Brytanii.

FIFA 18 ponownie na prowadzeniu. Drugi tydzień w wykonaniu popularnego symulatora jest nawet lepszy niż w przypadku Fify 17 w ubiegłym roku, gdy silną konkurencję stanowiła Mafia 3.

Ładne auto zawsze w cenie

Forza Motorsport 7 jest druga, co stanowi pewną tradycję dla serii. Forza 6 także zatrzymała się na tej pozycji po premierze, podobnie jak Forza Horizon 3. Ta ostatnia pozycja nadal cieszy się sporym zainteresowaniem i zamyka podium, dzięki nowemu zestawowi z konsolą.

LEGO Ninjago Movie - Gra wideo debiutuje na siódmej lokacie, za stałymi bywalcami w postaci Destiny 2, GTA 5 oraz Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Zobacz: FIFA 18 - poradnik i najlepsze triki

Dziesiątkę zamyka Mario Kart 8 Deluxe, NBA 2K18 oraz LEGO World. Mario & Luigi: Superstar Saga + Bowser's Minions debiutuje na 19. miejscu, a Layton's Mystery Journey: Katrielle and the Millionaires' Conspiracy - na 31.

Poniżej pierwsze dziesięć miejsc na liście sprzedaży w Wielkiej Brytanii, według liczby egzemplarzy. Dane dotyczą okresu 1 - 7 października:

Ten tydzień Poprzedni tydzień Tytuł
1 1 FIFA 18
2 Nowość Forza Motorsport 7
3 3 Forza Horizon 3
4 2 Destiny 2
5 5 Grand Theft Auto 5
6 6 Crash Bandicoot: N.Sane Trilogy
7 Nowość LEGO Ninjago Movie - Gra wideo
8 8 Mario Kart 8 Deluxe
9 10 NBA 2K18
10 4 LEGO Worlds

Serwis Chart-Track zajmuje się jedynie sprzedażą gier w pudełkach, dlatego warto spojrzeć na pierwszą dziesiątkę z ubiegłego tygodnia na Steamie - największym sklepie z grami w wersji cyfrowej na PC.

PlayerUnknown's Battlegrounds jest pierwsze po raz 29. z rzędu. Cuphead jest drugi, brylując wspaniałą oprawą graficzną oraz rujnując samoocenę wysokim poziomem trudności. Podium zamyka Total War: Warhammer 2.

Divinity: Original Sin 2 spadło na czwartą lokatę, przed zamówieniami przedpremierowymi na Śródziemie: Cień wojny, nieśmiertelnym Grand Theft Auto 5 oraz przecenionym Dying Light od polskiego Techlandu.

Poniżej pełne zestawienie sprzedaży na Steamie z ubiegłego tygodnia, według przychodów. Dane dotyczą okresu 1 - 7 października:

Ten tydzień Poprzedni tydzień Tytuł
1 1 Playerunknown's Battlegrounds
2 4 Cuphead
3 2 Total War: Warhammer 2 (preorder)
4 3 Divinity: Original Sin 2
5 - Śródziemie: Cień wojny
6 5 Grand Theft Auto 5
7 - Dying Light
8 9 Counter-Strike: Global Offensive
9 - Total War: Warhammer 2
10 Nowość Battle Chasers: Nightwar

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze