Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sprzedano pół miliona egzemplarzy Age of Wonders 3

Twórcy pracują nad nową grą.

Przedstawiciele studia Triumph Software pochwalili się najnowszymi wynikami sprzedaży Age of Wonders 3. Gra rozeszła się do tej pory w ponad 500 tysiącach egzemplarzy.

Podobne rezultaty osiągnęły dwa duże rozszerzenia do produkcji - Eternal Lords i Golden Realms. W tym przypadku nie podano jednak dokładnych liczb.

W oświadczeniu przesłanym redakcji serwisu GameWatcher deweloperzy zdradzili też, że pracują już nad kolejnym tytułem. Szczegóły na jego temat nie są na razie znane, wiadomo jedynie, że nie będzie osadzony w świecie znanym z serii Age of Wonders.

- Robimy duże postępy, powoli łączymy ze sobą różne prototypy i wdrażamy poprawki w jedną wersję, która staje się czymś fantastycznym - przekonuje przedstawiciel studia Trumph Software.

Początkowo projekt miał być oparty na modelu free-to-play. Wyniki sprzedażowe Age of Wonders 3 pozwoliły twórcom na zmianę planów. Na razie nie wiadomo, kiedy ujawnione zostaną konkretniejsze informacje na temat gry.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze