Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sportowe Steep zadebiutuje 2 grudnia

Wystartowały zapisy do otwartych testów beta.

W trakcie Gamescomu przedstawiciele Ubisoftu ujawnili konkretną datę premiery Steep - gry poświęconej zimowym sportom ekstremalnym. Produkcja ukaże się 2 grudnia na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Osoby, które zamówią tytuł przed debiutem, otrzymają pakiet Moonlight. W skład zestawu wejdą trzy dodatkowe nocne wyzwania, tyle samo nocnych strojów, świecący ekwipunek oraz specjalna flara.

Przygotowano również przepustkę sezonową, która zagwarantuje dostęp do przyszłych dodatków DLC. Season pass będzie można nabyć osobno, ale zostanie też dołączony do złotej edycji gry.

Samą produkcję będzie można sprawdzić jeszcze przed premierą. W niesprecyzowanym na razie terminie Ubisoft zamierza przeprowadzić otwarte testy, do których można zapisać się za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej projektu.

Steep zaoferuje otwarte tereny Alaski i Alp, które będzie można pokonywać na desce snowboardowej, nartach, ale także paralotni oraz w kombinezonie wingsuit.

Z poziomu mapy wybierać możemy różne zawody i wyzwania, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zająć się swobodną eksploracją. Ekwipunek możemy zmieniać w dowolnym momencie.

Twórcy kładą duży nacisk na aspekt sieciowy. Wielu użytkowników przebywa w tym samym regionie, razem uczestnicząc w rywalizacji. Możliwe jest włączenie opcji wykrywania kolizji graczy, co utrudni zmagania.

Sama jazda i szybkość to nie wszystko - zawodnicy są dodatkowo nagradzani za wykonywanie różnych trików i stosowanie specjalnych technik.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze